×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انجمن وبلاگ نویسان سایت گوهر دشت

anjoman dostane gohardasht

× دعوت از دوستان وبلاگ نویس سایت گوهر دشت جهت پست مطالب انتخابی شان به وبلاگ انجمن !-- begin pichak.net ‍yahoo status --centera target=_self title=yahoo status by pichak.net href=ymsgr:sendim?ppjwanimg border=0 src=http://opi.yahoo.com/online?u=ppjwan&m=g&t=14/a/center!-- end pichak.net yahoo status --div style=display:nonea href=http://pichak.net/blogcod/yahooنمایش وضعیت در یاهو/a , h1a href=http://pichak.netقالب وبلاگ/a/h1 , a href=http://www.pichak.netقالب بلاگفا/a/div
×

آدرس وبلاگ من

anjoman.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/pj1

لیست دوستان

وبلاگsoody


============>
http://soody.gohardasht.com


جای هیچ توضیحی برای این تصاویر نیست به جز شرمساری


13161.jpg

13162.jpg

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image006.jpg

image007.jpg

image008.jpg

image009.jpg

image010.jpg

image011.jpg

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 

image013.jpg

image014.jpg

image015.jpg

image016.jpg

image017.jpg

image018.jpg

image019.jpg

image020.jpg

image021.jpg

image022.jpg

image023.jpg

image024.jpg

image025.jpg

من بدرد نمیخورم

کوزه گری هر روز صبح از رودخانه با کوزه هایش برای روستا آب می آورد وقتی کوزه گر به روستا برمی گشت، دو کوزه همراهش بود که یکی از کوزه ها ترکی کوچک داشت و مقداری از آب آن خارج می شد.

http://up.patoghu.com/images/ayxdvy119wkz7g5h6dt0.jpgکوزه سالم به خود افتخار می کرد چون آب را کامل می رساند اما کوزه ترک خورده شرمنده بود چرا که او فقط نیمی از کارش را درست انجام می داد.

کوزه ترک خورده بالاخره نتوانست این وضع را تحمل کند و به کوزه گر گفت: � چرا مرا دور نمی اندازی؟ من با این ترک بدرد نمی خورم �؟

کوزه گر گفت : امروز وقتی داریم به روستا بر می گردیم ، در مسیر برگشتمان به گل ها خوب نگاه کن . کوزه آنها را دید و از قشنگی آنها تعریف کرد و گفت حالا منظورت چیست؟

کوزه گر گفت : ماه هاست که تو به این گل ها آب می دهی . ایرادی که فکر می کنی داری ، روستای ما را تغییر داده و آن را زیباتر کرده است .

کوزه ترک خورده گفت : پس در تمام این مدت که احساس بیهودگی می کردم ، نقص من کار مهم تری انجام می داد

نامه محرمانه یک فرزند طلاق به خدادایی این دختر نه ساله می گفت که بیش از صدبار این نامه را یواشکی- همان دزدکی خودمان-  از لای قرآن شخصی �ندا� بیرون آورده و خوانده و هر بار بیشتر از دفعه پیش اشک هایش سرازیر شده. می گفت اگر ندا بفهمد که این نامه را کسی دیده و یا خوانده، قیامت به پا می کند! پدر و مادر �ندا� شش سال پیش از هم جدا شده اند. او با مادرش در جنوب شهر تهران زندگی می کند. پدرش از رتبه های برتر کنکور- رتبه 13- بوده که به مصرف مشروبات الکلی معتاد شده. مادر ندا که دیگر توان تحمل خشونت، بی قید و بندی و کتک کاری های او را نداشته، درخواست طلاق می دهد. هرچند وضعیت مالی ندا و مادرش ضعیف است اما این دختر نه ساله، از ابتدایی ترین وسایل برای نوشتن داستان و کشیدن نقاشی استفاده می کند. از تخیل فوق العاده و استعداد قابل تحسینی در داستان نویسی و نقاشی  برخوردار است. دایره لغاتش شگفت انگیز است اما غلط املایی زیاد دارد و البته این هم طبیعی است چرا که او هنوز نه سال بیشتر ندارد. راستش را بخواهید من هم که نامه محرمانه او را به خداوند خواندم بی اختیار اشک هایم سرازیر شد. بد نیست ما آدم بزرگ ها هر وقت که دلمان غبار دنیا می گیرد، خدا را از لابلای احساس بچه ها جستجو کنیم. بچه ها همیشه با خدا هستند.

از طرف ندا به خدا

خدایا به من و مادرم کمک کن مشکلات خود را با هم هل(حل) کنیم. خدایا کمک کن... خدایا اُمر(عمر) مادرم را زیاد کن که تا سن 66 سالگی هداکثر(حداکثر) اُمر(عمر) داشته باشد؛ بیشتر، تا هدود(حدود) 78 سالگی زنده باشد. خدایا من این حرف ها را از ته دل خوام زد و می زنم و گفته ام. خدایا پدرم را آزار بده جوری که به اندازه مادرم رنج ببیند چون من عاشق مادرم هستم و حتی یک زره(ذره) هم پدرم را دوست ندارم. خدایا مرا کمک کن تا در هنر نقاشی موفق شوم. خدایا من که می دانم موفق می شوم البته با کمک شما. من فقط به تو اتقاد(اعتقاد) دارم پس به من کمک کن. خدا! راستی من می خواستم به تو چیزی بگویم؛ مگر تو نمی گویی بچه ها فرشته اند؟ پس دعایم را زود مستجاب کن. لتفا(لطفا) دعاهای مرا مستجاب کن و به مشکلات مالی ما کمک کن تا پولدار شویم. خدایا مرا ببخش که نماز نمی خوانم�.

 نامه محرمانه یک فرزند طلاق به خدا

مطالب قبلي 89/10/29

قابل توجه کسانی که همیشه ناشکــــــر هستندتصاویر زیبا از طبیعت شمال ایران ..... ببینید و لذت ببریدجای هیچ توضیحی برای این تصاویر نیست به جز شرمساریگناهان یک شهید 16 سالهماشا الیلیکینا.حجاب مصونیت است یا محدودیت؟؟؟حربه شیطان به خودش برگشتمیم مثل مادرمن یک ده تومانی پیدا کردممن بدرد نمیخورمسگى بر روى جنازهعلایم ظهوراز دیدگاه امام صادق علیه السلامچقدر در زندگی خود شکر گزار هستید؟شعــری به امام زماننامه محرمانه یک فرزند طلاق به خداجدال مرغ دریایی با خرس قطبیفرشته کوچولوسوزناک ترین عکس جنگ ایران و عراقچفیهسرفه ای کن تا بدانم که هنوز نفس می کشیحجاب افتخار دختران و زنان مسلمانامام زمان و حجابزندگینامه شهید احمد کاظمی به روایت تصویریا امام زمانبهترین همسرتست: چقدر خدا شما را دوست داردکلینیک خدامیدان مغناطیسی بدن انسان و تاثیر نماز بر آنپیامد نگاههای حرامکاریکاتور های خنده دار از دوران سربازییک حقیقتعاشقان حجغصه نان باشد عاشقی دشوار استماجرای ازدواج شهربانو مادر امام سجاد علیه السلامعبادت امام سجاد علیه السلامامتحان فلسفهدرمان حسادتعاقبت كارتونهااولین بیعت کننده با امام زمان عج کیست ؟بزرگواری امام حسین (عقشنگ ترین دختری که تا الان دیده امخواص طبی و بی نظیر نمازشعاری برای زیستنشاد باشید ؛ مهم نیست که این شادی چگونه قضاوت شود.قبر انسانزندگی در جنگل‌های تالشافتخارم چادریست که سیاهیش چشم آدم های هرز را میزند!من اینجا کنار تو هستمدلم شکسته شد یه روزعکسی که هیچگاه از خاطر انسانیت محو نخواهد شدزندانیان چادر،،زود قضاوت نکنینیزید پس از کربلا به چه عقوبتی دچار شد؟خدایاانتقام خونبار مختاروصیت نامه حسین پناهیمهدي هميشه به ياد حسيننکته هایی از امامان معصوم نسبت به روحیات مردم در آخرالزمانبعد از 50 ثانیه از آغاز نماز چه اتفاقی میافتد؟ویژگی یک همسر خوبسیره ی معصومین علیهم السلامآموخته ام کهکدام مستحق تریم ؟!نشانی....قسمتی از زندگینامه سردار رشید اسلام حسین حدادیزینبا به طولانی یلــــــــــــدا برایت گریه می کنمگفتگوی خدا با بندهروش شناخت شیطانچرا سوره فجر را سوره امام حسین علیه‏السلام نامیده‏اند؟فایده سجدهراه خدا بی غصه نیست!ای فصل با باران ما بر ریز بر یاران ماحسینم را گم کرده امهرگز نرود نام حسین از یادمخدایاعشق خدانصیحت لقمانانه ی حکیمی به پسرشوای بر ما!سرخ بی پاسخاسم اعظمنخستین کسی که ......!!!!زمین كربلا پنج درجه دارد.!!عاشقان امام حسین (ع) حتما این مطلب را بخوانند !!!!!!!! یا حسیـــــــــــــــــــــــــــــــنای خدا مهمان برایت امدهمرا به غیر تو نبود پناه مهدی جانحسین (ع) هنوز مظلوم استعشق بازی را ازامام حسین (ع)یادبگیریمحجاج حجتون قبول اما یه سوال دونستیدچرا كعبه مدام سیاه پوشه ؟؟قرآن و امام حسین (ع)یادش بخیرحسینیه خداسلام مابه محرم


چهارشنبه 29 دی 1389 - 5:37:08 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


http:anjooman.persianblog.ir خبر جد ید ایجاد وبلاگ انجمن درپرشین بلاگ آدرس


وبلاگkurosh


وبلاگ hamedm


وبلاگpat


وبلاگmosaffer


وبلاگmiladmco


وبلاگshabesiah


وبلاگnedayearames


وبلاگhesamaddin


وبلاگha


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

82278 بازدید

75 بازدید امروز

12 بازدید دیروز

293 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem