×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

انجمن وبلاگ نویسان سایت گوهر دشت

anjoman dostane gohardasht

× دعوت از دوستان وبلاگ نویس سایت گوهر دشت جهت پست مطالب انتخابی شان به وبلاگ انجمن !-- begin pichak.net ‍yahoo status --centera target=_self title=yahoo status by pichak.net href=ymsgr:sendim?ppjwanimg border=0 src=http://opi.yahoo.com/online?u=ppjwan&m=g&t=14/a/center!-- end pichak.net yahoo status --div style=display:nonea href=http://pichak.net/blogcod/yahooنمایش وضعیت در یاهو/a , h1a href=http://pichak.netقالب وبلاگ/a/h1 , a href=http://www.pichak.netقالب بلاگفا/a/div
×

آدرس وبلاگ من

anjoman.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/pj1

لیست دوستان

وبلاگkamalvandi


===========>
http://kamalvandi.gohardasht.comتماس با ارواح

ابتدا از دو چیز باید یاد کنم ... یکی حوزه سیاله یا هاله سبز رنگ است که در اطراف بدن تمام موجودات حتی جامدات وجود دارد و در انسان قویترین حالت خود را دارا است.

ارواح میتوانند با استفاده از این هاله ، اشیاء بیجان را حرکت دهند و بوسیله این کار با ما تماس بگیرند. چگونگی این کار را باز هم شرح میدهم

بعد در مورد اکتوپلاسم توضیحی لازم است که در اینجا اشاره ای به آن میکنم.

در بدن انسان ماده ای بنام اکتوپلاسم وجود دارد که جنس آن نیز مشخص گردیده است.

هنگامیکه یک فرد مستعد(مدیوم) بوسیله هیپنوتیزم توسط استادان فن به خواب میرود از سوراخهای بدن او ... مانند بینی یا دهان و یا گوش... ماده سفید رنگ ابر مانندی خارج میشود که همان اکتو پلاسم است.

ارواح با استفاده از این ماده میتوانند تجسد یابند. یعنی آنها این ماده را بکار میگیرند و شکل مورد نظر را بوجود میآورند.

وگرنه خود ارواح شکل خاصی ندارند. بنا بر این وقتی میگوئیم روح ظاهر میشود، منظور همین شکل گرفتن ماده اکتو پلاسم بوسیله ارواح میباشد.

وقتی ما میخواهیم مثلا روح دوستمان را ببینیم روح ماده اکتوپلاسم را بشکل وی در میآورد و اگر بخواهیم روح پدرمان تجسد یابد... باز روح ماده اکتو پلاسم را بشکل او باز سازی مینماید. جالب است که با خواست ارواح این روح ساخته شده میتواند حرف بزند و میتوان وی را لمس کرد و حتی قلب و نبضش میزند. در پایان تمام ماده اکتوپلاسم به بدن مدیوم باز میگردد و روح تجسد یافته ناپدید میشود.با این توضیحات ... متوجه میشویم که استفاده ارواح از حوزه سیاله بدن و اکتوپلاسم ... امکان تماس با آنها را بر قرار مینماید.

تجسد روح با استفاده از ماده اکتوپلاسم در شرایط خاص و با حضور مدیوم قوی و اساتید فن انجام میگیرد.... ولی استفاده از حوزه سیاله بدن همیشه مقدور است و ارواح به سادگی میتوانند اشیاء عایق را به حرکت در آورند.

پسران و دختران جوان ... مخصوصا در سنین بلوغ ... دارای قویترین حوزه سیاله هستند و ارواح خیلی راحت با استفاده از این حوزه اشیاء را حرکت میدهند.

با تحقیقاتی انجام شده معلوم گردیده که در خانه های معروف به جنی.... که در آنها اشیاء به خودی خود حرکت میکنند... بطور حتم یک دختر یا پسر جوان وجود دارد که ارواح با استفاده از حوزه سیاله قوی آنها اشیاء را حرکت میدهند.

این که چرا ارواح مایلند با ما تماس بگیرند بر کسی معلوم نیست ولی هرچه هست این تماس بر قرار میشود.

با اینکه قبلا در این مورد توضیح داده ام اما باز هم لازم است یاد آوری بنمایم که ارواح دارای علم بینهایت هستند و همه چیز را میدانند. از کنه فکر همه با خبرند و از پوشیده ترین فکر و رازهای ما آگاهی دارند.

در این حالت باید متوجه باشیم که با چه نیروی با عظمتی روبرو هستیم و احترام لازم را در تماس با آنها رعایت کنیم. باز با این وضعیت .... باید خود و افکارمان را تحت نظر آنها بدانیم و فکر نکنیم اگر حتی در گوشه ای از مغزمان فکر ناپسندی نمودیم هیچکس از آن اطلاعی ندارد.

طرز تماس با میز سه پایه ... و نوشتن با مداد را قبلا شرح داده ام. اینک یک روش ساده که همه بوسیله آن قادر به تماس گرفتن با روح هستند در اینجا میآورم.مطابق شکل یک خطکش را روی دو مداد موازی روی یک سطح صاف مانند شیشه روی میز قرار دهید. در این حالت خطکش با کوچکترین نیروی وارده روی مداد ها حرکت میکند و به چپ و راست میرود.

اینک نوک انگشتان خود را وسط دو مداد روی خطکش قرار دهید. نباید هیچ حرکتی به خطکش داده شود ... اما اگر خطکش خواست حرکت کند نباید جلوی آنرا گرفت. با این آمادگی در کمال احترام از نزدیکترین روح با این جمله دعوت میکنیم که با ما تماس برقرار کنند.من از نزدیکترین روح طیبه حاضر در اینجا خواهش دارم اگر مایلند با ما تماس بگیرند خطکش را به هر سمتی که مایلند حرکت دهند.اگر حرکتی مشاهده شد باید خواهش کنیم برای اطمینان خاطر ... خطکش را در خلاف جهت به حرکت در آورند. و اگر حرکتی دیده نشد باز هم درخواست اولیه خود را تکرار میکنیم .

در این آزمایش بخاطر لغزنده بودن شیشه و مداد ها ... با کمترین نیروی وارده خطکش به حرکت در میآید مگر اینکه بعلت تازه کار بودن خودمان با فشار دست مانع حرکت آن شویم.

برای راحت تر انجام شدن حرکت خطکش... نباید از سر شانه تا نوک انگشتان ما (مثل آرنج یا مچ دست) به جایی تکیه کند . هنگامیکه تماس بر قرار شد... ابتدا به روحی که تماس گرفته است سلام میکنیم و اگر مایل بودیم سئوالهایی را بصورت بله یا نه از او میپرسیم.

برای پاسخ مثبت(بله) مثلا تعیین میکنیم که خطکش بسمت راست حرکت کند و برای پاسخ منفی(نه) بسمت چپ... به این ترتیب میتوانیم سئوالات محدودی را بپرسیم.در تماس با میز سه پایه این محدودیت بسیار کمتر است ... زیرا اولا میز سه پایه دارد و سه امکان برای پاسخ دریافت کردن بوجود میآید و ثانیا وقتی پایه های میز برخلاف جهت جاذبه زمین بسمت بالا میآید اطمینان بیشتری در شخص برای اینکه تماس صحیح انجام گرفته پدیدار میشود.

وقتی چند نفر دور میز مینشینند حتی اگر بدون سخن گفتن و در فکر خویش سئوالی بپرسند و پایه ای را برای جواب تعیین کنند آن پایه حرکت میکند و پاسخ را دریافت میکنند . اما عجیب تر آنستکه اگر شخصی در همان حالت در کناری نشسته باشد و در فکرش سئوالی بکند و پایه ای را برای پاسخ تعیین نماید باز هم با حرکت پایه روبرو میشود و جواب را دریافت مینماید.

باید توجه داشته باشیم که در این حالت دست آن شخص روی میز نیست و کسانی که دستشان روی میز هست خبر ندارند او کی نیت کرده وچه پایه ای را انتخاب نموده است. این آزمایش برای کسانی که منکر هستند جواب بسیار خوبی خواهد بود و نیز ثابت میکند که ارواح فکر ما را به آسانی میخوانند و ازکنه ضمیر ما باخبرند.

همانطور که قبلا هم گفتیم ... هر سئوالی را نمیتوان از ارواح پرسید ... زیرا پاسخ به هر سئوالی امکان پذیر نیست.

علت این امر یکی آنست که ما با الفبای زندگی آن دنیا آشنا نیستیم و اگر هم پاسخ بگویند چیزی نمیفهمیم.

برای روشن شدن این مطلب کافیست فرض کنید که شما به صد سال پیش در ایران بازگردید... اگر با مردم آن زمان از کامپیوتر و اینترنت و فضا صحبت کنید... آنها هیچ چیزی نخواند فهمید و هاج و واج بشما نگاه خواهند کرد.

ما هم با الفبای دنیای دیگر آشنا نیستیم و به همین دلیل ارواح اگر هم چیزی بگویند متوجه معنی آنها نخواهیم شد.

یکی دیگر از علل نگفتن پاسخ هر سئوال ... مجاز نبودن این کار است . زیرا خیلی ساده عده ای میتوانند دکانی باز کنند و از این راه کاسبی نمایند. مثلا اگر کسی از ارواح علم غیب بپرسد.... آنها جواب نمیدهند.... چون اگر جواب درست بدهند کسی که تماس گرفته دکانی باز میکند و مردم با پرداخت پولهای فراوان به او جواب سئوال خود را ... مانند پیدا کردن محل گمشده یا اسرار دیگران دریافت میکنند.

بنا بر این دامنه سئوالات بسیار محدود خواهد بود... ولی این تماس ها حد اقل این فایده را دارد که بدانیم موجودات هوشمندی هستند که در کنار ما و در درون ما قرار دارند و از تمام افکار ما باخبرند.... لذا نباید تصور کنیم در ذهن خود تنها هستیم و هر نقشه ای که میخواهیم میتوانیم بکشیم و اجرا کنیم.

اگر مایل به تماس با روح معینی بودیم ... کافیست بعد از شروع تماس ... از روحی که تماس گرفته خواهش کنیم و بپرسیم که مثلا : آیا ممکن است من با روح حافظ صحبت کنم.... اگر پایه ای بعلامت مثبت بالا رفت خود روح حافظ پاسخ داده و میتوان از او سئوالاتی راکه لازم است بپرسیم. برای روح نزدیکان و پدر و مادر نیز همین مسئله صدق میکند.

نکته جالبی که در طی بیش از سی سال تماس با آن برخورد داشتم این است که همه ارواح از زندگی در آن دنیا راضی هستند و به هیچ روی حاضر به بازگشت به این دنیا نمیباشند.

در تمام مواردی که سئوال کردم آیا شما از زندگی در آنجا راضی هستید گفتند : بله ... خیلی خوب است.... در این میان فقط یک نفر جواب منفی داد و گفت عذاب میکشم. وقتی علت را جویا شدم معلوم شد وی خودکشی کرده است ....

معلوم شد کسانی که خود یا شخص دیگری را میکشند در آن دنیا عذاب الیمی در انتظار آنهاست.دانستنی های با مزهـ جویدن آدامس هنگام خرد کردن پیاز مانع از اشک ریزی شما می شود.

ـ اثر لب و زبان هر کس همانند اثر انگشت آن منحصر به فرد است.

ـ رشد کودک در بهار بیشتر است.

ـ ۸ دقیقه و ۱۷ ثانیه طول می کشد تا نور خورشید به زمین برسد.

ـ ظروف پلاستیکی تقریباً ۵۰۰۰۰سال در برابر تجزیه مقاومند.

ـ تنها قسمتی از بدن که خون ندارد قرنیه چشم است.

ـ شترمرغ در ۳ دقیقه ۹۵ لیتر آب می خورد.

ـ حس بویایی مورچه با حس بویایی سگ برابری می کند.

ـ کرم های ابریشم در ۵۶ روز ۸۶ برابر خود غذا می خورند.

ـ زمان بارداری فیل به دو سال می رسد.

در یک سانتی متری پوست شما ۱۲ متر عصب و ۴ متر رگ و مویرگ است.

ـ شدیدترین نعره ها متعلق به وال ها است که برابر با صدای موتور جت است.

ـ وقتی یک نوزاد در حال گریه است با صدای ش....ش.... شما آرام می شود به این دلیل که صدای آبی که اطراف نوزاد در شکم مادر است را برایش تداعی می کند، در ضمن این یکی ازدلایلی است که چرا صدای ساحل دریا به انسان آرامش می دهد.

ـ دلفین ها همانند گرگ ها هنگان خواب چشم هایشان را باز می گذارند.

ـ با نگاه کردن به گوش حیوانات می توانیم به تخم گذار بودن یا بچه زا بودن آنها پی ببریم. بدین صورت که تخم گذاران گوششان ناپیدا و بچه زایان گوششان نمایان است، تنها یک اسثتنا وجود دارد آن هم نوعی افعی است که بچه زاست اما گوشش دقیق پیدا نیست.

ـ بیشتر سردردهای معمولی از کم نوشیدن آب است.

ـ انسان امروزی به طور متوسط ۶ سال از عمر خود را تلویزیون نگاه می کند و ۶ سال را صرف غذا خوردن می کند و یک سوم را می خوابد.

ـ موش دو پای آفریقایی از میدان دید ۳۶۰ درجه برخوردار است.

ـ مغز انسان تنها ۲ درصد از وزن انسان را تشکیل می دهد ولی ۲۵ درصد اکسیژن دریافتی بدن را به تنهایی مصرف می کند.

- سرعت عطسه یک انسان برابر است با 160 کیلومتر در ساعت

- آب دریا بهترین ماسک صورت است !

- چشم انسان معادل یک دوربین 135 مگا پیکسل عمل می کند !

- 90% سم مار از پروتئین تشکیل شده است !

- مغز در هنگام خواب فعالتر از وقتی است که تلویزیون می بینید !

- جوانان هندی شادترین و ژاپنی ها افسرده ترین های جهان هستند !

- قوه چشایی پروانه در پاهای آن تعبیه شده است !


خواب دیدن


همه مردم خواب میبینند.... خواب ها گاهی ترسناک و زمانی مبهم و برخی هم کاملا گویا هستند.

در مورد خواب دیدن هیچ نکته روشن علمی نمیتوان گفت .... اما تعبیر شدن بعضی از خواب ها آنچنان وضوح دارد که انسان در علت آنها حیران میماند.

این قبیل خواب ها که کاملا گویا هستند و تعبیر میشوند بوسیله همه کس دیده میشود... ولی بیشتر خوابهایی که میبینیم مبهم یا ترسناک میباشند.

تناسخیون (کسانیکه به برگشت روح به بدن بدون هیچ هدفی معتقدند و یک روح به اعتقاد ایشان میتواند پس از مرگ به بدن یک گیاه یا یک سنگ و یا یک انسان دیگر حلول کند) میگویند صحنه هائی که ما در خواب میبینیم ممکن است خاطره زندگی ما در قدیم و در جسم دیگری باشد. مثلا وقتی ما خواب میبینیم که از یک ارتفاع در حال سقوط هستیم ، در حقیقت این اتفاق قبلا در زندگی های پیشین ما اتفاق افتاده و اینک خاطره آن بصورت خواب در ما تجلی میکند.

وقتی انسان کوچک است ذهن پاکتری دارد و بیشتر میتواند این خاطرات را در خواب ببیند. اما در سنین بالاتر بعلت درگیری با مسائل دنیوی این امر کمتر اتفاق میافتد.

این عقیده عده ای در مورد خواب هاست ، اما بسیاری از خواب ها از آینده خبر میدهند که واقعا هم تعبیر میشود و انسان در توجیه آن باز میماند.نمونه های زیادی از این قبیل خوابها گفته شده و تقریبا همه کس در مدت عمر خود خوابهائی که بعدا تعبیر میشوند میبینند.

من خود خوابهای زیادی دیده ام که مربوط به آینده بوده ولی بعدا تعبیر شده است. مثلا یک بار خواب دیدم بدون هیچ علت صحیحی سیلی محکمی به گوش یکی از همکاران زدم.

ناراحت از خواب پریدم و با تعجب فکر میکردم که این همکار آشنائی چندانی با من ندارد.... پس چرا باید این واقعه روی دهد؟

آنروز نتوانستم توجیهی برای این خواب بیابم و بعد از مدتی کم کم فراموشم شد. اما ناگهان وضعیتی پیش آمد که در یک جلسه بدون اینکه خودم بخواهم از نظر موقیتی لطمه شدیدی به همکارم وارد کردم.

در خواب دیده بودم که بعد از زدن سیلی همکارم با یک حالت تسلیم سرش را بیک طرف خم کرد. و اینک در بیداری میدیدم بعد از وارد کردن لطمه گفته شده ، او همانطور سرش را بیکطرف خم نمود.

آتش گرفته بودم و میگفتم : من که مایل به انجام چنین کاری نبودم ... پس چرا انجام آنرا از قبل بمن خبر دادند و بعد هم برخلاف خواست من این اتفاق افتاد؟...

اگر این قبیل خوابها را بررسی کنیم ، ناچار معتقد به جبر در زندگی خواهیم شد. زیرا با آگاهی قبلی ما را مجبور به انجام کاری مینمایند.

انیشتین ، دانشمند معروف،‌ در فرضیه نسبیت خود از انحناء فضا و زمان صحبت میکند و بطور خلاصه میگوید همانطور که فضا انحناء دارد زمان هم که در رابطه ها فضاست انحناء پیدا میکند و در نتیجه بعد از میلیاردها سال این زمان منحنی شده به شروع زمان اولیه میپیوندد.

مسئله واقعا پیچیده است ... اما اگر آنرا قبول کنیم میبینیم که آینده ما گذشته ما و گذشته ما آینده ما میباشد.

در اینصورت وقتی خوابهائی میبینیم که مربوط به آینده است در حقیقت مربوط به گذشته ما میباشد و چون در گذشته کارها انجام گردیده است پس خواب مزبور نیز تعبیر میشود.

اگر انسان خواب نبیند، ... خستگی وی برطرف نمیشود. این مسئله که خواب دیدن به رفع خستگی کمک میکند از نظر علمی ثابت شده است.

اگر خواب انسان مبهم و یا مربوط به درگذشتگان باشد صحبت زیادی در مورد آنها نمیتوان کرد ... اما خواب های گویا که بعدا بوضوح تعبیر میشوند همیشه توجه علما را جلب کرده و در صدد توجیه آن بر آمده اند که یک نمونه آن مسئله انحناء زمان در فرضیه نسبیت انیشتین بود.

خواب هائی که میبینیم بیشتر سیاه و سفید هستند ولی بسیاری از خوابها نیز رنگی میباشند.

یک نکته جالب ، دیدن خواب در خواب است. خود من یکبار خواب دیدم در جاده ای هستم و کامیونی بسرعت بمن نزدیک میشود.

از ترس از خواب پریدم ، اما دیدم لب پرتگاهی هستم و هر لحظه ممکن است سقوط کنم... وحشت عجیبی مرا فرا گرفت ، اما قبل از اینکه بتوانم عکس العملی نشان دهم مجددا از خواب پریدم و متوجه شدم که خواب در خواب دیده ام. در همین فکر بودم که دیدم مورد حمله حیوانات وحشی قرار دارم. باز در صدد دفاع بر آمدم و نهایتا در اثر وحشت باز از خواب بیدار شدم.

به این ترتیب سه خواب در خواب را دیده بودم

مسئله خواب و ملحقات آن همچنان مورد بررسی دانشمندان است و هر روز نکته جدیدی از آن کشف میشود.

اگر شما هم خاطره جالبی از خوابهائی که دیده اید دارید ما را هم در جریان امر قرار دهید.


قرعه كشي براي خوانندگان وبلاگم

سلام ميخوام براي اونايي كه از وبلاگم بازديد ميكنن و برام نظر پست ميكنند چندتا كادوي
ناقابل بدم نظرتون چيه حتما شركت كنيد قول ميدم پارتي بازي نكنم شايد شما برنده بشين
البته دوست دارم در مورد جوايز هم نظر بديد كه سكه باشه ؟ نقدي باشه ؟ يا مثلا گوشي موبايل يا .... يه چيزي كه شما نظر بديد
منتظرم  
نامـــه ، خـــدا و دوچــرخه

� نامه به خدا کودکی به مامانش گفت، من واسه تولدم دوچرخه می خوام. بابی پسر خیلی شری بود. همیشه اذیت می کرد. مامانش بهش گفت آیا حقته که این دوچرخه رو برات بگیریم واسه تولدت؟ بابی گفت، آره. مامانش بهش گفت، برو تو اتاق خودت و یه نامه برای خدا بنویس و ازش بخواه به خاطر کارای خوبی که انجام دادی بهت یه دوچرخه بده. *نامه شماره یک* سلام خدای عزیز اسم من بابی هست. من یک پسر خیلی خوبی بودم و حالا ازت می خوام که یه دوچرخه بهم بدی. دوستار تو بابی بابی کمی فکر کرد و دید که این نامه چون دروغه کارساز نیست و دوچرخه ای گیرش نمی یاد. برا همین نامه رو پاره کرد. *نامه شماره دو * سلام خدا اسم من بابیه و من همیشه سعی کردم که پسر خوبی باشم. لطفاً واسه تولدم یه دوچرخه بهم بده.. بابی اما بابی یه کمی فکر کرد و دید که این نامه هم جواب نمی ده واسه همین پارش کرد. *نامه شماره سه * سلام خدا اسم من بابی هست. درسته که من بچه خوبی نبودم ولی اگه واسه تولدم یه دوچرخه بهم بدی قول می دم که بچه خوبی باشم. بابی بابی کمی فکر کرد و با خودش گفت که شاید این نامه هم جواب نده. واسه همین پارش کرد. تو فکر فرو رفت.. رفت به مامانش گفت که می خوام برم کلیسا. مامانش دید که کلکش کار ساز بوده، بهش گفت خوب برو ولی قبل از شام خونه باش. بابی رفت کلیسا. یکمی نشست وقتی دید هیچ کسی اونجا نیست، پرید و مجسمه مادر مقدس رو کش رفت ( دزديد ) و از کلیسا فرار کرد. بعدش مستقیم رفت تو اتاقش و نامه جدیدش رو نوشت. *نامه شماره چهار * سلام خدا مامانت پیش منه. اگه می خواییش واسه تولدم یه دوچرخه بهم بده ��


مطالب قبلي 89/10/29

منوتنها گذاشتیراهنمايى از خدادانستنی های با مزهتماس با ارواحاگر از مایکروفر استفاده میکنید این مطلب بسیار مهم را بخوانید.خواب دیدنآبمیوه رانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟برخی از واژه ها خارجی در فارسی...برخی از واژه ها خارجی در فارسی...هشدار وزارت بهداشت بریتانیاآیا میتوانید متن زیر را بخوانید؟...آرامش...آرامش...آکبند...!!!خواص درمانی میوه جات و سبزیجاتتست هوش...احتمالا قبلا در مورد حادثه ی رزول مطالبی رو شنیدید.کاش تو مال من بودیقرعه كشي براي خوانندگان وبلاگمنامـــه ، خـــدا و دوچــرخهخداوند روزي رسان است ولي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عمر ؟من ازخداى مهربونم مهربون تر نديدماز زندگى خودم١اى واى مردم چى ميگن ؟؟؟؟؟؟؟؟شب امتحانكلام بزرگانشغل سابق مردان سرشناس دنیا!ژاپن چرا ژاپن شدتبلیغات جالب و خلاقانه ! ...سوالات كنكور دانشگاه آزاداون وقت ما اینجا التماس میکنیم که .......ای خدا فقط سالم برسیمبا همه خوب باشيد، امکان دارد به مرور زمان ورق برگردد...دستان دعا كنندهداستان كوتاهچرااااااااااااا؟؟؟؟فقر به چى ميگن ؟؟؟؟؟؟اين رو حتما بخوانيد!!!!!! آخرشهآيا شيطان واقعا وجود داردمحبت را گدايي نكنسخن بزرگان2دکتر شریعتیزندگی بهترپروفسور محمود حسابییرانی،میدانی که تفاوت تو با دیگران در چیست؟عشقسخن بزرگان1سخن بزرگانعشق و دوست داشتن .از نگاه شریعتیآموختم ولي سوختممهربون باشعادت آدم های موفقشهر محاصره شدهازدواج يا جنگ شايدم هر دو ؟؟؟؟٥نوع از انواع ازدواج حتما بخوانيد+ 15 نکته ای که پیش از ازدواج باید بدانید+ ازدواج با افراد بیوه: چالشها و راه کارها+ متعهد کردن مردان برای ازدواجتفاوت مردها وزنهاخانمها وآقايان به چى افتخار ميكنند!!! اشناخت قبل از ازدواج خيلى مهمه ...هاااداستان درخت سیب و پسربچهدل عزرائيل براى چه كسانى سوخته است؟مگه نگفتى نميرىمن عاشق تو !!!توعاشق يكى ديگهديگه عاشق نميشمحسین (ع) هنوز مظلوم است!!!چون كهعصرجمعهبرگردحکایت انکه دلسرد نشدپاييزهمين حالاامشب باران مي بارداي خداديگرهيچ چيزنگفتمن از پنجره به بیرون نگاه می کنمخسته شدممعنى چند جمله كليدي !!!!!از پزشكان عزيزجوكهاى لرىمادرم عشقمكاش ميشدمرده اى كه هنوز زنده بودشهدا استوره هاى داستان زندگى مناين رو از دست ندينكمكم كن عشقمبخونيد جالبهچگونه مار را مينويسيد؟عجيب ترين طلاق اينهمن به ايرانى بودنم افتخار ميكنم چون!!!!وصيت نامه جالب حسين پناهىكاش مى شد ببينمتانواع بوسهاينو نخونى باختى (مرد!!!! به چى ميگنفوايدبغل كردنبهشت بهلولكنكور يعنى اينهنوزم تك ستارت منميادش بخيرجاتون خيلى خاليهمن و توAge 40 ta 50 melyon Pul dashte bashi Che mashini mikhari?کاش میشدخوابچهارشنبه 29 دی 1389 - 5:40:13 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


http:anjooman.persianblog.ir خبر جد ید ایجاد وبلاگ انجمن درپرشین بلاگ آدرس


وبلاگkurosh


وبلاگ hamedm


وبلاگpat


وبلاگmosaffer


وبلاگmiladmco


وبلاگshabesiah


وبلاگnedayearames


وبلاگhesamaddin


وبلاگha


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

82265 بازدید

62 بازدید امروز

12 بازدید دیروز

280 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem